Executive&Team Coach, Mentor, Trener, ICC

» O mnie

Zajmuje się rozwojem potencjału menedżerów średniego i wyższego szczebla w organizacjach, towarzysząc im w realizowaniu codziennych wyzwań w zmiennym otoczeniu biznesowym.

Atut: długoletnia praktyka zawodowa w korporacjach, na wysokich szczeblach menedżerskich, połączona z profesjonalnymi umiejętnościami mentoringowymi, coachingowymi i trenerskimi gwarantująca efektywne sposoby przekazywania i wdrażania wiedzy u klientów, szczególnie kadry menedżerskiej.

Umiejętności trenerskie i coachingowe:
Absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, Laboratorium Psychoedukacji. Ukończona Akademia Trenerów w tej samej uczelni. Posiadaczka certyfikatu coacha personalnego w międzynarodowym standardzie International Coaching Community (ICC). Licencja trenera Extended DISC. Członkini Szkoły Trenerów TTX Institute pozostająca pod stałą superwizją Master Coacha.

Praktyka trenerska i coachingowa:
Zrealizowanych ponad 4 tys. godzin szkoleniowych i ok. 1 tys. godzin indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych dla menedżerów różnych szczebli w największych korporacjach w Polsce (lista firm w zakładce „Klienci”). 6-letnia współpraca jako trener/konsultant w międzynarodowych firmach doradczo-szkoleniowych: Lee Hecht Harrison DBM i Achieve Global oraz Laboratorium Psychoedukacji - Szkolenia i Doradztwo z siedzibą w Warszawie. Właściciel, mentor, trener i business coach we własnej firmie Business Training Center funkcjonującej na rynku od 9 lat. Wykładowca programów MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Wykształcenie:
Absolwentka 2 letniego programu MBA Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Leeds University w Wielkiej Brytanii. Ukończony Uniwersytet Szczeciński, Wydział Ekonomiczny, tytuł magistra. Studia podyplomowe na tej samej uczelni, kierunek: handel zagraniczny.

Doświadczenie zawodowe:
Wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania dużymi sieciami sprzedaży, marketingu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 18 lat kariery zawodowej na wszystkich szczeblach struktur sprzedażowych w kilku firmach polskich i zagranicznych. Najdłużej - 9 lat, na szczeblu regionalnego dyrektora sprzedaży w sieci telefonii komórkowej Plus GSM, 2 lata na stanowisku dyrektora nowej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży Vobis Mobile i NOKIA Stores. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu leadership m.in. MCE w Brukseli oraz IMD Int. w Lozannie.

© Copyright 2009-2010 - Małgorzata Kwiatkowska