Małgorzata Kwiatkowska - Business Training Center

Małgorzata Kwiatkowska

Executive&Team Coach, Mentor, Trener, ICC

Zajmuję się rozwojem potencjału menedżerów średniego i wyższego szczebla w organizacjach, towarzysząc im w realizowaniu codziennych wyzwań w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Atut: 18-letnia praktyka zawodowa w korporacjach, na wysokich szczeblach menedżerskich, połączona z profesjonalnymi umiejętnościami mentoringowymi, coachingowymi i trenerskimi gwarantująca efektywne sposoby przekazywania i wdrażania wiedzy u klientów, szczególnie kadry menedżerskiej.

Umiejętności trenerskie i coachingowe:
Absolwentka Podyplomowego Studium Trenerów Grupowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, Laboratorium Psychoedukacji. Ukończona Akademia Trenerów w tej samej uczelni. Posiadaczka certyfikatu coacha personalnego w międzynarodowym standardzie International Coaching Community (ICC). Licencja trenera Extended DISC. Certfikowana moderatorka "Design Thinking". Członkini Szkoły Trenerów Lee Hecht Harrison, pod stałą superwizją Master Coacha.

Praktyka trenerska i coachingowa:
Zrealizowanych ponad 4,5 tys. godzin szkoleniowych i ok. 1 tys. godzin indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych dla menedżerów różnych szczebli w największych korporacjach w Polsce (lista firm w zakładce „Klienci”). 9-letnia współpraca jako trener/konsultant w międzynarodowych firmach doradczo-szkoleniowych: Lee Hecht Harrison i Achieve Global oraz Laboratorium Psychoedukacji - Szkolenia i Doradztwo z siedzibą w Warszawie. Właściciel, mentor, trener i business coach we własnej firmie Business Training Center funkcjonującej na rynku od 11 lat. Wykładowca programów MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie , dawniej również w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Członkini Rady Programowej Lee Hecht Harrison Polska oraz Rady Programowej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu.

Wykształcenie:
Absolwentka 2 letniego programu MBA Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu oraz Leeds University w Wielkiej Brytanii. Ukończony Uniwersytet Szczeciński, Wydział Ekonomiczny, tytuł magistra. Studia podyplomowe na tej samej uczelni, kierunek: handel zagraniczny.

Doświadczenie zawodowe:
Wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania dużymi sieciami sprzedaży, marketingu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 18 lat kariery zawodowej na wszystkich szczeblach struktur sprzedażowych w kilku firmach polskich i zagranicznych. Najdłużej - 9 lat, na szczeblu regionalnego dyrektora sprzedaży w sieci telefonii komórkowej Plus GSM, 2 lata na stanowisku dyrektora nowej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży Vobis Mobile i NOKIA Stores. Absolwentka wielu szkoleń z zakresu leadership m.in. MCE w Brukseli oraz IMD Int. w Lozannie.

O mnie

Małgorzata Kwiatkowska
Executive&Team Coach, Mentor, Trener, ICC

Zajmuję się rozwojem potencjału menedżerów średniego i wyższego szczebla w organizacjach, towarzysząc im w realizowaniu codziennych wyzwań w zmiennym otoczeniu biznesowym.

Przydatne linki

Business Training Center

ul. Morenowa 21
71-784 Szczecin

Małgorzata Kwiatkowska
+48 601 130 215